برای اطلاع از قیمت فرم را پر کنید, تا هم اکنون با شما تماس گرفته شود

برای دریافت مشاوره شماره خود را وارد کنید

منو Terminix. Power over pests.
021-66989571
درخواست تماس

کنترل و سمپاشی ساس تخت خواب

ساس تختخواب حشرات انگلی کوچکی هستند که معمولاً ترجیح میدهند از خون انسان تغذیه کنند . بر اساس یک نظرسنجی شایع ترین مکان های آلوده به ساس ، تشکها (98/2%) ، فنرهای مارپیچ تختخوابها (93/6%) و همچنین فرش نزدیک به تختخواب و نیز کمد ها و کشوهای چوبی (81/7%) ، شکافها و ترکهای روی دیوارها و پارکت ها (76/8%) ، مبلمان ها و دیگر بافت های چوبی ، پشمی ، پارچه ای و غیره می باشند . در واقع ساس تختخواب در مناطقی که میزبان کافی برای خون خواری داشته باشد به سرعت رشد میکند . ساس تختخواب با سرعت قابل توجهی تکثیر پیدا میکند ، بنابراین تشخیص زود هنگام برای جلوگیری از آلودگی های بیشتر امری حیاتی است . ترمینیکس با راه حل های خود ، به نگرانی شما درمورد چگونه از بین بردن این حشرات انگلی پایان میدهد .

خدمات ما

. مناسب ترین برنامه کنترل آفات را انتخاب نمائید

چرا ترمینیکس®

چه چیزی ترمینکس را متفاوت می کند؟

خدمات ما

. مناسب ترین برنامه کنترل آفات را انتخاب نمائید

مرکز تحقیقات و آموزش

آخرین اطلاعات و منابع علمی در خصوص کنترل آفات

ترمینیکس چه میکند ؟

فرایند حفاظت یکپارچه ما برای ارزیابی ، پیاده سازی راه حل و همچنین نظارت بر هرگونه مشکلی که در آینده ممکن است با آن روبرو شوید عمل میکند .

1 – بازرسی

اگر شما شواهدی از ساس تختخواب پیدا کردید برای محافظت از خانه تان دربرابر این مزاحم با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت کارشناسان را بازرسی منزل شما بفرستیم .

ساس تختخواب بسیار آبزیره کاه است اما کارشناسان ترمینیکس آموزش های لازم را برای پیدا کردن علائم و شواهد این حشرات دیده اند . کارشناسان کل منزل شما از جمله تختخواب ، مبلمان ، فرش و … را بازرسی کرده و در صورت نیاز برای بررسی ترک ها و شکاف دیوارها و کفپوش ها از ابزاری خاص بهره میگیرند .

2 – پیاده سازی راه حل

پس از اتمام بازرسی و ارزیابی وضعیت شما ، کارشناس ترمینیکس بهترین اقدامات لازم را به شما توصیه میکند . بعد از تایید وجود آلودگی توسط کارشناس ، ترمینیکس یک برنامه ی هدفمند براساس شدت آلودگی محیط زندگی شما جهت سمپاشی و ریشه کنی ساس طراحی کرده و از بهترین متد های سمپاشی ساس و سموم بهداشتی در راستای سلامت شما و خانوادتان و حتی حیوانات خانگی بهره میگیرد . هدف از اجرای این طرح جلوگیری از افزایش و بلوغ ساس تختخواب ، گزیدگی توسط آنها و انتقال بیماری هایست که با خود حمل میکنند و ممکن است خطرات و خسارات جبران ناپدیری برجای بگذارند .

3 – نظارت در طول سال

متاسفانه ساس تختخواب در هرزمانی ممکن است بدون اطلاع برگردد ، اجرای پروژه برای ریشه کنی 100 % ساس ممکن است 3 تا 4 بار به طول بیانجامد ، از این روست که تشخیص زود هنگام آلودگی امریست حیاتی!

از این رو کارشناسان ترمینیکس به صورت دوره ای منزل شما را مورد بررسی قرار میدهند و مانع از آلودگی مجدد و یا افزایش جمعیت آنها میشوند . کارشناسان در طول بازرسی آفات دیگر را هم مورد بررسی قرار میدهند . اگر مورد مشکوکی توسط کارشناس دیده شود حتماً گزارش شده و اقدامات لازم صورت خواهد گرفت .

2 پاسخ به “کنترل و سمپاشی ساس تخت خواب”

 1. رزیتا گفت:

  با سلام من دچار یک مشکل شدم که بیشتر از نظر فکری درگیر آن هستم اینکه دوستم یک شب مهمان من می شود و فردای آن روز متوجه می شوم که خانه آنها ساس داشته خودش که می گفت سمپاشی کردیم ولی من شک دارم که آیا لباس و کیف و حتی خود فرد آلوده به ساس بوده یا نه بنابرین در اولین حرکت تمام ملافه تخت و فرش را با آب داغ شسته و در آفتاب پهن می کنم حتی تمام البسه ام ا نیز با آب جوش میشورم و در آفتاب قرار می دهم و کل اتاقم که 6متری می باشد و بر روی پشت بام قرار دارد را با سم اسپره سوک کش و حشره کش تمام نقاط از درز و کف موکت و پرده ها و تخت خواب و تشک را سمپاشی می کنم و برای یک روز اتاق را ترک کرده ام آیا با این اوصاف احتمال نفوذ ساس به اتاق من هست خیلی نگرانم:((( خواهشن هرچه سریعتر من را راهنمایی کنید.
  با تشکر

  • adsampamin گفت:

   با سلام
   نگرانی خاطر شما از بابت آلودگی ساس کاملا منطقی است. و خوشبختانه سریعا نسبت به کنترل آن اقدام کرده اید. در بسیاری از موارد که انتقال تازه رخ داده اعمالی که انجام دادید کفاید داشته است. ولی در صورت لزوم طی روزهای آتی اگر مشاهده ای از حشره ساس داشتید حتما با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *