برای اطلاع از قیمت فرم را پر کنید, تا هم اکنون با شما تماس گرفته شود

برای دریافت مشاوره شماره خود را وارد کنید

منو Terminix. Power over pests.
021-66989571
درخواست تماس

کنترل موریانه

موریانه های راسته ی Isoptera حشراتی هستند با اندازه های کوچک تا متوسط که به صورت دسته جمعی زندگی می کنند و از این نظر تکامل زیادی پیدا کرده اند . در هر کلنی موریانه ممکن است انواع بالدار و یا فاقد بال دیده شود ، موریانه های بالدار دارای دو جفت بال هستند که هر دو جفت غشایی و از نظر اندازه و شکل تقریبا یکسانند . بالها در انواع موریانه ها با اندازه های متفاتی دیده میشوند و دارای رگبال های زیادی هستند که در هنگام استراحت روی بدنشان قرار می گیرند. در موریانه ها اندام دهانی از نوع جونده و متامورفوز ناقص می باشد. موریانه ها را در برخی موارد مورچه سفید نیز می نامند ولی بین آنها تفاوتهای زیادی وجود دارد تا این حد که به دو راسته مختلف تعلق دارند . موریانه ها دارای بدنی نرم و به رنگ روشن هستند ، بالها یک شکل و یک اندازه هسنتد و رگبال زیاد دارند ، سینه و شکم در یک سطح عریض به هم متصل می شوند ، آنتن ها مونیلی فورم یا فیلی فرم است و زندگی اجتماعی در آنها نیز به صورت نسبتا تکامل یافته است و در کاست های کارگر و سرباز هر دو جنس نر و ماده دیده می شوند و نمف ها نیز بعنوان کارگر نقش دارند.

خدمات ما

. مناسب ترین برنامه کنترل آفات را انتخاب نمائید

چرا ترمینیکس®

چه چیزی ترمینکس را متفاوت می کند؟

خدمات ما

. مناسب ترین برنامه کنترل آفات را انتخاب نمائید

مرکز تحقیقات و آموزش

آخرین اطلاعات و منابع علمی در خصوص کنترل آفات

ترمینکس جهت جلوگیری از آلودگی ساختمانتان به موریانه و یا کنترل و ریشه کنی موریانه ها  راهکارهای زیادی دارد .
کلیه روشهای کنترل موریانه تحت حمایت گارانتی طلایی می باشد .

سمپاشی موریانه

موریانه

به منظور شناسایی و سمپاشی موریانه های زیرزمینی ، ایستگاههای غذایی آنها باید به صورت تخصصی تحت نظارت و کنترل قرار گیرد . سپس طعمه جایگزین در مناطقی از خاک که ایستگاه غذایی موریانه هاست بصورت زیرکانه قرار می گیرد . زمانی که موریانه ی کارگر طعمه های جایگزین را برای خوراک اعضای کلنی میبرد در آن زمان چندین نسل در یک کلنی کشته خواهند شد .
در حالی که نتایج روش طعمه گذاری و آلوده کردن ایستگاه های غذایی در مناطق متراکم در مقایسه با استفاده از مایع حشره کش معمولی سرعت کمتری دارد اما از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار بوده و ضربه ی جدی تری به موریانه ها میزند .
کنترل موریانه ها و جلوگیری از افزایش آنها گامی بسیار مهم در پیشگیری از خسارت های مالی و ساختمانی است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *