برای اطلاع از قیمت فرم را پر کنید, تا هم اکنون با شما تماس گرفته شود

برای دریافت مشاوره شماره خود را وارد کنید

منو Terminix. Power over pests.
021-66989571
درخواست تماس

خدمات ما

. مناسب ترین برنامه کنترل آفات را انتخاب نمائید

چرا ترمینیکس®

چه چیزی ترمینکس را متفاوت می کند؟

خدمات ما

. مناسب ترین برنامه کنترل آفات را انتخاب نمائید

مرکز تحقیقات و آموزش

آخرین اطلاعات و منابع علمی در خصوص کنترل آفات

هزینه سمپاشی منازل به عهده کیست؟

اگر ساس در آپارتمان من پیدا شد چه کسی مسئول خواهد بود؟

صاحب خانه چه موقع می تواند برای بازرسی وارد آپارتمان من شود؟

بهترین راه برای کنترل ساس چیست؟

اگر نتوانسته باشید آپارتمان خود بطور مناسب برای عملیات از بین بردن ساس ها آماده کنید چه خواهد شد؟

هزینه سمپاشی کنترل حشرات موذی را چه کسی می پردازد؟

اگر صاحب خانه شما از اقدام خودداری می کند چکار می توانید بکنید؟

اگر ساس در آپارتمان من پیدا شد چه کسی مسئول پرداخت هزینه سمپاشی خواهد بود؟

اگر با مشکل ساس یا سایر حشرات و جانوران موذی مواجه شده اید باید فورا به صاحب خانه، مدیر یا سرپرست ساختمان و یا فردی که مسئول تضمین عاری بودن خانه ها از حشرات و جانوران موذی است اطلاع دهید. شما بعنوان مستاجر مسئول هستید که با صاحب خانه خود در راستای تلاش های او برای کنترل ساس همکاری کنید. برقراری شرایط مناسب جهت زندگی در و احد استیجاری و رعایت استانداردهای بهداشتی . و پرداخت کلیه هزینه های سمپاشی وظیفه صاحب خانه می باشد.

صاحب خانه چه موقع می تواند برای بازرسی وارد آپارتمان من شود؟

هنگامی که صاحب خانه حق ورود به واحد استیجاری را برای امور بازرسی و نگهداری داشته باشد. البته باید از 24 ساعت قبل به مستاجر اعلامیه کتبی داده شود. اجرای عملیات از بین بردن ساس در آپارتمان ها جنبه فوری و اضطراری ندارد، بنابراین صاحب خانه باید به شما اعلامیه بدهد و فرصت کافی در اختیارتان بگذارد تا واحد محل سکونت خود را پیش از اینکه حشره کش زده شود آماده کنید.

 

هزینه سمپاشی

هزینه سمپاشی و حقوق موجر و مستاجر

بهترین راه برای کنترل ساس چیست؟

برای از بردن تجمع ساس ها، تشخیص زود و اقدام سریع حائز اهمیت بسیار است. شما باید فقط از شرکت های مجاز کنترل حشرات موذی استفاده کنید. اگر کار درست انجام نشود، امکان دارد ساس ها بازگردند یا به رشد و انتشار خود ادامه دهند.

اگر واحدهای دیگر ساس داشته باشند چه می شود؟ آیا همه مستاجران باید همکاری کنند؟

اگر شرکت کنترل حشرات موذی به این نتیجه برسد که باید در واحدهای همسایه هم عملیات انجام شود، صاحب خانه شما ممکن است حق ورود به آپارتمان شما و واحد مشکل دار را برای بازرسی و انجام اقدامات داشته باشد.

اگر نتوانسته باشید آپارتمان خود بطور مناسب برای عملیات از بین بردن ساس ها آماده کنید چه خواهد شد؟

آماده سازی صحیح یک اصل اساسی در از بین بردن و جلوگیری از گسترش دوباره ساس هاست. صاحب خانه ها باید کارهایی را که جهت موثر بودن عملیات لازم است انجام دهید به شما بگویند. خود را آماده کنید چون حجم کار زیاد خواهد بود، باید قفسه ها را پاکسازی کنید، همه لباس ها و ملحفه و روتختی و پتوهای خود را بشویید، اثاثیه و مبلمان را جابجا کرده و از دیوارها فاصله دهید و اسباب و اثاثیه بهم ریخته را مرتب کنید.

تک تک مستاجران مسئول هستند که آپارتمان خود را مطابق با دستورالعمل های صاحب خانه آماده کنند. اگر این کار برای شما مقدور نیست یا سوالی دارید، حتما در اسرع وقت با صاحب خانه خود صحبت کنید. اعضای خانواده، دوستان، همسایگان و یا آشنایان محلی شاید بتوانند در کارهای آماده سازی به شما کمک کنند.

اگر یک مستاجر بطور جدی و غیرمنطقی در تلاش های صاحب خانه برای حل مشکل ساس کارشکنی کند، صاحب خانه می تواند نزد شورای حل اختلاف اقدام کرده و حکم تخلیه او را بگیرد.

هزینه سمپاشی و کنترل حشرات موذی را چه کسی می پردازد؟

مسئولیت پرداخت هزینه سمپاشی با صاحب خانه است.

اگر صاحب خانه شما از اقدام خودداری می کند چکار می توانید بکنید؟

اگر مستاجر به صاحب خانه خود اطلاع داده باشد که با مشکل ساس روبرو شده و صاحب خانه از کمک در خصوص هزینه سمپاشی خودداری ورزد، مستاجر می تواند از یک مرکز حقوقی یا شورای حل اختلاف کمک و راهنمایی بخواهد. البته مطمئن باشید که اگر درخواستی منطقی را از راه درست بیان کنید همیشه نتیجه خواهید گرفت.

قانون حقوق موجر و مستاجر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *