برای اطلاع از قیمت فرم را پر کنید, تا هم اکنون با شما تماس گرفته شود

برای دریافت مشاوره شماره خود را وارد کنید

منو Terminix. Power over pests.
021-66989571
درخواست تماس

خدمات ما

. مناسب ترین برنامه کنترل آفات را انتخاب نمائید

چرا ترمینیکس®

چه چیزی ترمینکس را متفاوت می کند؟

خدمات ما

. مناسب ترین برنامه کنترل آفات را انتخاب نمائید

مرکز تحقیقات و آموزش

آخرین اطلاعات و منابع علمی در خصوص کنترل آفات

پیشگیری از ساس در مسافرت

پیشگیری از ساس در مسافرت و اقامت در هتل:

تمام کسانی به نحوی در سفرها در هتل اقامت دارند در معرض خطر ساس هستند. چه کنیم که بعد از مسافرت به ساس آلوده نشویم؟
اگر بعد از سفر ساس ها را با خود به خانه بیاورید، حتی تمیزترین و مرتب ترین خانه ها هم می توانند به مشکل ساس دچار شوند. با رعایت نکته های پیشگیری از ساس در سفر از انتقال ساس به خانه خود جلوگیری کنید.

پیشگیری از ساس در هتل

پیشگیری از ساس در هتل

 

1. سعی کنید اول درباره وجود مشکل ساس در هتل سوال کنید و یا نظر سایر مشتری ها را در خصوص هتل مزبور از  شبکه های اجتماعی دنبال کرده و بعد اتاق رزرو کنید.

2. لباس های خود را در کیسه های پلاستیکی دردار بزرگ قرار داده و در طول سفر آنها را داخل چمدان نگه داشته، یا در کمد آویزان کنید – هرگز آنها را روی تخت یا کف اتاق نگذارید.
3. چمدان های خود را بیرون از اتاق یا در حمام بگذارید و اول اطراف تخت خواب را بررسی کنید: ملحفه و روتختی ها را کنار بزنید و تشک را وارسی کنید، درزهای فوقانی و تحتانی آنرا با دست بررسی کنید. برچسب تشک را ببینید چون خیلی وقت ها آنجا ساس جمع می شود. به دنبال لکه های خون و فضولات ساس هم بگردید چون پیدا کردن این نشانه ها معمولاً خیلی آسان است.
4. میز کنار تخت را بررسی کنید. به دنبال علائم و نشانه های وجود ساس در کشو و دیوار کنار تخت بگردید چون مهمانان و پرسنل نظافت معمولاً به آنجا کاری ندارند.
5. اگر ساس پیدا کردید، درخواست کنید اتاق شما را عوض کنند. حتماً به مدیر هتل اطلاع دهید. عوض کردن اتاق شاید مشکل را حل نکند. باید در اتاق جدید یا متفاوتی که به شما می دهند همین مراحل بازرسی را تکرار کنید.
6 . هنگامی که دارید وسایل خود را برای سفر جمع می کنید، ابتدا چمدان های خود را با دقت وارسی کنید و بعد تک تک چیزهایی را که در چمدان می گذارید کنترل کنید تا بتوانید وجود ساس و یا علائم و نشانه های وجود آنها را کشف کنید.
7 . اگر ساس پیدا کرده اید، گزیده شده اید، یا می دانید در اتاقی بوده اید که ساس داشته است، چمدان ها، کوله پشتی و یا کیف دوربین خود را جاروبرقی بکشید. تمام چیزهای قابل شستشو را در داغ ترین آب ممکن بشویید و سپس برای حداقل 30 دقیقه در خشک کن با بالاترین درجه حرارت ممکن قرار دهید.
8. بعد از سفر، چمدان ها و وسایل خود را بیرون از خانه باز کنید، لباس ها را وارسی کرده و سپس همه چیز را حداقل 30 دقیقه در خشک کن با بالاترین درجه حرارت ممکن یا برای دو هفته در فریزر (لباس های زیر و ظریف) قرار دهید. چمدان ها و اسباب خود را با دقت تمام جاروبرقی بکشید. سعی کنید چمدان های خود را از مدل های دارای سطح سخت و صیقلی و بدون جیب تهیه کنید چون ساس ها روی سطوح صیقلی و فلزات پولیش شده راحت نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *